Z Tempem na remis

Pierwszy mecz kontrolny KS Łęgajny może uznać za zaliczony. Przede wszystkim na spotkanie stawiła sie liczna grupa zawodników i każdy miał szanse zagrać. Sparing rozegrano w trzech 30 minutowych tercjach. Pierwsze 30 minut to wyrównana walka głównie w środku pola z lekką przewaga KSu. Niestety jako pierwsi bramkę strzelają zawodnicy Tempa. Druga część to kilka strzałów jednych i drugich no i kolejny raz bramkę zdobywa zespół Ramsowa. Kiedy to mieliśmy schodzić na przerwę,wykonywaliśmy ostatni stały fragment a konkretnie rzut rożny po którym piłka odbija się do Kwietniewskiego a ten strzałem z powietrza nie daje szans bramkarzowi. Ostatnie 30 minut nie było już tak emocjonujące,wyraźnie jedni jak i drudzy mieli już w nogach grząskie boisko na którym nieraz piłka stawała jak wryta.I ponownie tak jak to było w drugiej części strzelamy bramkę w końcówce. Tym razem Prątkowski na raty pokonuje bramkarza z najbliższej odległosci. Reasumując wynik na pewno sprawiedliwy. Gra wyglądałs chwilami naprawdę ciekawke,a zawodnicy którzy zagrali zaprezenowali sie z dobrej strony. Już w czwartek kolejny mecz z BUKS Barczewo.