Nieudane spotkanie z Wrzesiną

KS Łęgajny - KS Wrzesina 1:2

W niedzielne popołudnie, zawodnicy KS-u przegrali jedną bramką z zespołem z Wrzesiny.

Pierwsza połowa należała zdecydowanie do drużyny przyjezdnej, która wykorzystując swoją przewagę, stworzyła sobie kilka dogodnych sytuacji do strzelenia gola. Natomiast gospodarze skupiali się głównie na grze z kontrataku. W ostatniej minucie pierwszej odsłony, zawodnik gości strzałem z dystansu pokonuje naszego bramkarza, dzięki czemu zespół Wrzesiny wyszedł na prowadzenie.

Przegrana pierwsza połowa spowodowała, że zespół KS-u chcąc wywalczyć jakiekolwiek punkty w tym spotkaniu, musiał zaatakować, słabiej skupiając się na grze obronnej. Po jednej z kontr, goście strzelają kolejną bramkę. Wydawało się, że goście rozważną i spokojną grą wywalczą komplet punktów, lecz w 60 minucie jeden z piłkarzy Wrzesiny brutalnie zaatakował naszego obrońcę, po czym otrzymał czerwoną kartkę. Gra w przewadze spowodowała, że KS przeniósł ciężar gry na połowę gości. Pomimo przejętej inicjatywy, nasi zawodnicy nie byli w stanie zagrozić bramce Wrzesiny. Jednak w 85 minucie, po rzucie rożnym, piłka spada pod nogi Piotra Labirowskiego, który precyzyjnym strzałem pokonuje bramkarza gości. Ostatnie kilka minut to próba zdobycia wyrównującej bramki. W ostatniej akcji meczu, jeden z naszych napastników po wywalczeniu lepszej pozycji, strzałem głową kieruje piłkę w stronę bramki, lecz obrońca gości tuż przed linią wybija piłkę i ratuje swój zespół przed utratą zwycięstwa.

Powiązana galeria: